Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kumpi maksaa enemmän, valmiit uunijuurekset vai ite tehdyt?

Vierailija
14.10.2015 |

Eli kaupan pakastealtaasta ostetut uunijuurekset pussi vai kun tekee ite?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
14.10.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitäpä luulet? 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kolme seitsemän