Äh, ollaan saatu jo kolme Pandan Juhlapöydän parhaat -suklaarasiaa eikä noi oo edes hyviä :(
Miks monet tuo aina tuoa samaa tuliaisiksi tai jopa joululahjaksi?
Ei kai tuo ole edes edullisin kun Fazerin Geishaa yms. paketteja saa usein kolme kympillä?
Kommentit (11)
Vanhempani tuovat joka ikinen joulu. Syön suklaata muutoinkin vähän ja sen toivoisi olevan mieleistä. Annan tuon aina eteenpäin koska ystäväni pitää kyseisestä laadusta.
Taitaa olla asiat liian hyvin.
Asiat eivät ole koskaan niin huonosti, että söisin Pandan konvehteja. Jos pitäisi valita, pysynkö hengissä syömällä Pandan konvehteja vai omasta äidistäni tehtyjä lihapullia, joutuisi äiti auttamatta pataan.
Itse olen syönyt jo kolme rasiaa vaikka joulukausi on vasta alussa. Muulloin ei kyllä tule syötyä.
Mutta yhtä en suostu edes maistamaan enää: pandaa, siis just tuota. Yös, yöks ja yöks.
Alkoi kauheasti tehdä mieli, vaikka asunkin täällä kaukana belgialaisen suklaan lähellä.
suklaarasian voi laittaa eteenpäin, jos ei tykkää. Mutta että valittaa täällä saaneensa kolme suklaarasiaa... Hemmoteltuja nirppanokkia, sanon minä!
Miks monet tuo aina tuoa samaa tuliaisiksi tai jopa joululahjaksi?
Ei kai tuo ole edes edullisin kun Fazerin Geishaa yms. paketteja saa usein kolme kympillä?
maailma on täynnä ihmisiä joille kelpaa suklaarasia. Viehän ap ne sun suklaat vaikka asunnottomien yömajaan tai paikallisen asukastuvan pöydälle niin varmasti ilahdutat jotakuta.
Panda rasiassa on ehkä yksi hyvä suklaa.