Mikähän vialla, en osaa laueta yhdynnässä?
Nuolemisella laukean kyllä. Yhdyntä tekee todella hyvää ja juuri kun alkaa tuntumaan siltä, että ei voisi paremmalta tuntuakaan, se polte sisällä laskee ja olen vaan todella märkä jälkikäteen... vai laukeanko ilman, että tunnen sitä? En kylläkään syki tms.
Mies on välillä dildottanut sellaisella tosi isolla kapistuksella, joka menee sisään vain kun olen hyvin kiihoittunut. Se tekee eri tavalla hyvää, tuntuu että taju lähtee nautinnosta...mutta sitten alapäähän alkaa muodostua painetta, tuntuu että menetän rakon/peräaukon hallinnan ja pitää lopettaa kun olen tästä hädissäni enkä pysty nauttimaan vaan pelkään ns. laskevani alleni.
Onko vika anatomiassani vaiko korvieni välissä?
Kommentit (2)
alavatsaan ja se päättyy ejakulointiin. Neste on ihan jotain muuta kuin pissaa.
Minulla on paksu ja melko pitkä penis ja naisystäväni väittää, että hänelle tulee aina naidessamme kakkahätä. En tiedä, voisiko se johtua paksusta ja pitkähköstä penislaitteestani.