Miltä tuntuu, kun laitat itsesi mielestäsi oikein seksikkään näköiseksi
Ja mies ei edes katso, vaan retkahtaa sohvalle, ja alkaa valittaa joka asiasta, kuin pikkulapsi
Kommentit (9)
asiaa tai sitten kysyy että ooksä meikannut tai jotain, kun näytät niin omituiselta?
Viimeksi olin täyteen tällinkiin pynttäytynyt ystävien häihin, oli avokaulaista mekkoa ja saumasukkaa ja kampaajalla käyty kampaus teettämässä ja 12 cm korkkarit - sainko - en. Vaikka tein suorasukaisia ehdotuksia.
Auta armias kun mulla on flunssa ja olen surkeista surkein, tai pesen lattiaa perse pystyssä hiki naamasta valuen, niin sitten sitä alkaa panettaa.
että onko miehellä stressiä tai muuten vaikeaa aikaa elämässään, jolloin hän tarvitsisi tukeani ja ymmärtäisin, ettei hän jaksa nyt innostua seksikyydestäni.
Mikäli taas tuo olisi toistuva kuvio ja olisin joutunut kokemaan paljon pettymyksiä ja turhautumista suhteessa, loukkaantuisin ja alkaisin varmaan riidellä.
Mutta miehet eivät aina osaa katsoa esim. naisen vaatteita.
näköiseksi. En osaa, eikä tätä kokonaisuutta kuumaksi saa vaikka yrittäisin. Olen ruma ja ällö, eikä sitä millään korjata.
Tänään sanoi kauniiksi kun tukka pystyssä siivosin keittiön kaappia :D
Mikäpä voisikaan hivellä enemmän itsetuntoa.
Olen sellainen sisältäpäin. Ikinä ei ole ollut miesten halun kanssa ongelmia, muuta kuin joskus suorituspaineiden vuoksi, mutta nekin ovat hälvenneet seurassani nopeasti.
Olen sellainen sisältäpäin. Ikinä ei ole ollut miesten halun kanssa ongelmia, muuta kuin joskus suorituspaineiden vuoksi, mutta nekin ovat hälvenneet seurassani nopeasti.
Tuntuisi sikäli hyvältä, ainakin osoittaisi joitain tunteita ja inhimillisyyttä. Eli tarvitsisi vaimoa johonkin, kuuntelemaan murheita. Tyylinä kun on olla kovis ja muun perheen (varsinkin vaimon) yläpuolella henkisesti.
nimim. liian helppo ja innokas silloin joskus
mies muistaa sanoa/osoittaa miten kaunis ja seksikäs olen hänen mielestään:) Se pilkahdus miehen silmissä tuntuu vatsanpohjassa saakka!!