Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

En kyllä ikinä uskaltaisi erota lasten ollessa pieniä!

Vierailija
02.09.2012 |

Pelkohan olisi että mies ottaisi lapsilleni jonkun sekopää ämmän äitipuoleksi, enkä tietäis mitä heillä tapahtuu!!



Sillehän tietty en voi mitään, jos mies ottaisi eron, mutta kyllä nämä viimeaikojen tapaukset on vaan entistä enemmän saaneet arvostamaan perhettämme, joka on ehjä ja vielä onnellinen.



Toki tietty suurin osa äiti- ja isäpuolista on kunnollisia, että alkää nyt loukkaantuko tästä.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
02.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Teemu Selänne kertoi joskus, että hänen vanhempansa siirsivät eroaan, jotta lapset saisivat turvallisemman kasvuympäristön.

Vierailija
2/2 |
02.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Isää näkee harvoin ja aina minun seurassani, mutta se ei haittaa, sillä isä ei ole vastuuntuntoinen tai rakentava persoonallisuus. Isä ei onneksi vaadi mitään, eikä ole kiinnostunut - voin taata lapseni turvallisuuden.



Elämme erittäin mukavaa elämää kahden lapseni kanssa, enkä ketään miestä aio enää ottaa vaivoikseni.



Onnellinen totaaliYH jo 5:ttä vuotta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla