Mun miehellä ei ole aivoja.
Sillä ei oikeasti normaalijärkeä ole. Kaikki mitä se tekee, menee puolittain päin per*että. Tekee kyllä, on ahkera, mutta jälki ei ole kovin kummoista. Sanontakin on että hullu paljon työtä tekee.
Nyt se ajatteli siirtää pyörätelineen alle 1m päähän autoista. Kysyin että miten ihmeessä ajatteli että pyörät siihen mahtuu. Näytti sitten että vetää ne kyljelleen linkkuun, melkein maahan makaamaan siten että eturengas vääntyy.
Ja tämä niin kuin pysyväksi ratkaisuksi. Mä en kestä!!!!! Miten olen voinut mennä naimisiin tuollaisen ääliön kanssa?
Kommentit (2)
Niin siinä voi käydä, ettei ensi-ihastukselta tuommoista asiaa huomaa. On yllättävän helppo sulkea silmät toisen tyhmyydeltä suhteen alussa. Mäkin olen vasta hiljattain huomannut, että eksäni, jota aina pidin älykkäänä jos ehkä vähän yksinkertaisena, on oikeasti vain aika tyhmä.
Tsemppiä sulle ap, ja kiitos kun jaoit tän, piristi ainakin mun päivää.
Eikö tuo nyt ole ihan selviö.