Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Makaan synnärillä ja miehellä on akku loppu. Voi helvetti!

Vierailija
15.08.2012 |

En ONNEKSI ole synnyttämässä, vaan makaan täällä ennenaikaisten supistusten vuoksi. Periaatteessa on mahdollista, että vauva ottaa varaslähdön maailmaan koska tahansa. Ja mitä tekee mies? Koisaa jossain puhelin kiinni, vaikka oli luvannut tulla seurakseni tänään. MENEE HERMOT!!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja tietty ottaa päähän kun ei saa edes yhteyttä mieheensä.



mitä jos akku on loppunu ja onkin kaupungilla?



Hyvää synnytystä sulle toivotan!!



Vierailija
2/4 |
15.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koita pitää verenpaine alhaisena, terveellisempää vauvalle.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

akku sillä oli loppu. Jotenkin vaan yksinäisyys nousee potenssiin sata, kun ei saa toista kiinni. Ja jumalauta miten uskomattoman vaikeaa voi aikuiselle miehelle olla puhelimen päällä pitäminen!

Vierailija
4/4 |
15.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

unohtaa puhelimen kotiin, akku on loppu, tai muuten vaan unohtaa vastata viestiin. Ottaa kyllä päähän!! Ja tosiaan, väkisin tuntee olonsa yksinäiseksi tämän seurauksena (meillä etäsuhde).



Anna sille kunnon saarna, että tuossa vaiheessa raskautta muistaisi pitää puhelimen lähettyvillä, jos jotain tapahtuu. Tsemppiä!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yhdeksän