IHOLLA tämän illan jakso. Oliko Erinillä dildo hyllyllä?!
Ihan siinä lopussa näkyy sumeana taustalla joku vaalea, joka näyttää ihan dildolta! Huomasiko joku muu?
Kommentit (12)
Ihan kiva jos joku pitää dildonsa rennosti esillä.
kauniit ei tarvi
Kuvittelet siis että kaikki kauniit ottavat aina halutessaan seksiä jostain, koska heitä himoitaan? Vaikka sellaista sopivaa kumppania ei olisi ja vaikka yhden illan jutut eivät kiinnostaisi vähääkään?
Olet joko 15-vuotias, tai mies.
kauniit ei tarvi
Kuvittelet siis että kaikki kauniit ottavat aina halutessaan seksiä jostain, koska heitä himoitaan? Vaikka sellaista sopivaa kumppania ei olisi ja vaikka yhden illan jutut eivät kiinnostaisi vähääkään? Olet joko 15-vuotias, tai mies.
Seksi on seksiä. Ei siinä tarvitse tuntea toista.
Seksi omien sormien kanssa on parempaa kuin seksi jonkun tuntemattoman miehen kanssa satavarmasti. Haittaa vaan orgasmin saamista joku äheltävä ukko siinä sörkkimässä. Miehillä sitä on kummia luuloja itsestään vielä vanhemmallakin iällä.
xD