Arvaa painoni! Ei herkille.
Kommentit (113)
Ei muuten mitenkään paha kroppa :)
Minä näytän pahemmalta, vaikka painan 73 kg
onko?
Itse näytän aikalailla tuolta, ehkä vähä pienempi. Ja painan 75kg.
Vihdoinkin joku on laittanut kuvan, joka painaa enemmän kuin 60. Semmoisia rimpuloita nuo aikaisemmat arvuuttelijat olleet että en ymmärrä miksi laihduttavat. Kaipaavat varmaan vaan kehuja. Mutta et pahalta näytä sinäkään!
Sopusuhtaisesti jakautuu laardi ja vyötärökin on. Ylimääräistä tuossa on tietysti, paitsi mediaihanteeseen, myös BMI:n kannalta.
Veikkaan 97 kg. Voi olla enemmänkin, kun pituutta on noin paljon. Itse olen saman pituinen.
Ne on hirveitä:( Ei lähde pois edes laihduttamalla. Olen 27v ja 3 lasta. Paljastan painon pian. Hyviä arvauksia. Tästä saa motivaatiota laihdutukseen.
ap
varmasti kauniin vartalon, kun on nyt jo vyötärö olemassa.
Veikkaan noin 90 kg.
En osaa arvioida painoa, varmaan lähellä mun TAVOITETTA!
että painoa varmaan on noin 100kg?? Sääret on kauniit!
miksi ei herkille?
Ja toiseksi siksi, että aikaisemmin tänne samalla otsikolla ladattujen kuvien naiset ovat olleet mun mielestä oikeasti jo hyväkroppaisia. Mutta harvemminhan kukaan on itseensä tyytyväinen.
koska olet niin pitkä. Ei siksi että olisi niin pahan näköinen .)
joo, ylimääräistä vähän on, mutta sulla en esim. nähnyt selluliittia jota itselläni on vaikka bmi ihan normaali.
Luulisin, että hoikempana olet tosi nöyttävä nainen. TsemppiÄ!
mun mielestä sulla on hyvä lähtötilanne ja sulle tulee kunnon vyötärö kunhan hoikistut. Noille arvillehan ei mitään voi.
Olen itse samanpituinen, painavimmillani olen ollut 83 kg (paitsi tietysti raskaana ollessa enemmän). Nyt 74 kg imetysaikana, kyllä tästä vielä ylös mennään!
joo, ylimääräistä vähän on, mutta sulla en esim. nähnyt selluliittia jota itselläni on vaikka bmi ihan normaali.!
bmi 23,5 ja jalat paljon muhkuraisemmat (tai siis minulla muhkuraiset, ap:lla ei - ainoastaan rasvaa)
samanpituinen, veikkaan että painat hitusen alle sata kiloa?
Mie veikkaan 95 kg.
Ai niin, tsemppiä laihdutukseen!!