Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kiireisellä Charlize Theronilla ei ole aikaa nukkua

Vierailija
26.12.2011 |

Charlize Theronin elämä on niin hektistä, ettei näyttelijällä ole aikaa nukkua kunnon yöunia.



Työt pitävät Charlize Theronin niin kiireisenä, ettei näyttelijä ehdi nauttia kunnon yöunista, uutisoi Female First.



Theron, joka nähdään kolmessa ensi kuussa ensi-iltansa saavassa elokuvassa kertoo viettävänsä vapaa-aikansa nukkuen.



– Se vähän riippuu. Esimerkiksi nyt, kun minulla on hetki aikaa hengähtää, minä nukun. Kaipaan epätoivoisesti kunnon yöunia, Theron kertoo Total Film -lehdelle.



Theron huomauttaa tykkäävänsä täysin samoista asioista kuin muutkin ihmiset.



–Jos minulla on ylimääräistä aikaa, tykkään matkustella. Käytän vapaa-ajan hyväkseni, pakkaan matkalaukkuni ja lähden jonnekin.



Myös ystävät pitävät kiireisen näyttelijän mielen virkeänä, ja hän nauttiikin pitkistä illallisista ystäviensä seurassa.



–Joskus keitän kulhollisen pastaa ja kutsun kymmenen ystävääni luokseni. Istumme pöydän ääressä aamukolmeen asti keskustellen ja punaviiniä nautiskellen.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kahdeksan yksi