Haluan miehen NYT!!!!!!
En löydä miestä sitten mistään. Olen koittanut etsiä baareista, koirapuistosta ja kirjastosta. Siis heh en ole siellä mitenkään etsinyt etsinyt mutta kuiten toinen silmä ollut aina valppaana jos jokin kiinnostava mies ohi kävelee.
Olen monestikkin mennyt jutteleen mutta eipä ole miehet innostunut, missä mahtaa olla ongelma? En ole kuitenkaan susiruma :D.
Olen alkanut pikkuhiljaa miettimään näitä nettitreffejä, onko kellään kokemuksia?? Löysin äsken yhden sivuston.
On myös seksitreffejä? TÄH? Uskallanko kokeilla edes???
Tuolla jossain se minun tuleva mieheni on.... http://suomentreffisivustot.blogspot.com/
Kommentit (7)
On se hassua, on paljon naisia, jotka hakee miestä ja on paljon miehiä, jotka hakee naista.. Mikä mättää? Kertokaa naiset mistä haette? / M49
Näin nopeasti, rekisteröidy ihmeessä johonkin nettitreffi palstalle. Jos sieltä löytyy jokin kuuma kolli niin löytyy, et siis menetä mitää jos yrität. Seksitreffit on ihan hauska juttu, jos mies on siis kunnollinen. Itse olin juuri tuon antamasi sivun kautta (flirtfair) kaksi kertaa mennyt seksitreffeille, eka kerta oli mahtavaa, toka kerta ihan p*******, mies kävi liikaa päälle. Eli kannattaa tutustuu huolella ennen kuin tapaa.
Joku on alkanut spämmätä Suomentreffisivustot - linkkejä Suomi24:n palstoille. Näköjään sama on käynnissä täälläkin.
Mies on täällä joka haluaa kovasti nussimaan sinua... Miten saisin yhteyttä sinun kanssa???