Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mieheni muuttui todella itsekeskeiseksi

Vierailija
20.09.2011 |

itsekkääksi minä minä tyypiksi sen jälkeen kun aloin odottamaan kolmatta lastamme.



Hän valittaa lähestulkoon kaikesta ja kohtelee meitä (minua ja lapsiamme) huonosti, vaikkei käytäkään fyysistä väkivaltaa.



Alan olla loppu tähän. Puhumisesta ei ole ollut apua, eikä sekään ole auttanut yhtään vaikka olen vääntänyt ratakiskoa ja ties mitä.



Ihan kuin joku olisi vaihtanut mun miestäni. Ei tuo ole se sama tyyppi jonka kanssa olen elänyt kaikki nämä vuodet :(

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
20.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

lapsi suunniteltu ja molempien toive?

Vierailija
2/3 |
20.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikä kummankaan toiveissa lähiaikoina.

Päätimme kuitenkin yhdessä tuumin pitää lapsen,vaikka joskus aikaisemmin puhuttiin että perheenlisäsytä voisi miettiä ja yrittää sitten parin vuoden päästä.

Minuakin jänniittää ja mietityttää tulevaisuus kovasti, mutta en sitä sentään lapsiini ja mieheeni pura.

Jos hän ei kestä tilannetta, niin kukaan ei ole häntä pakottanut jäämäänkään enkä ymmärrä mistä moinen, kun hän oli raskauden jatkamisen kannalla kun keskustelimme asiasta.

lapsi suunniteltu ja molempien toive?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
20.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

varmaan miestä stressaa tuo kolmas lapsi todella paljon jos kumpikaan ei sitä olisi halunnut.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kaksi neljä