Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vinkkejä Keäs-Helsinkiin!

Vierailija
22.06.2011 |

Moikka

uutena äitinä olisi kiva kuulla muiden vikkejä paikoista ja tapahtumista Kesä-Helsingissä. Itse tiedän uimastadikan ja, että Stokkalta löytyy (aika likaisia) hoitohuoneita. Onko parempia paikkoja tiedossa?



Nyt on käynnissä myös Philips Avent kilpailu mihin näitä kerätään, mutta sinne ei ole tullut paljon vastauksia, niin ajattelin kysellä ihan näin.



(se kilpailu on esim. http://kristianmeurman.wordpress.com/ myös muita, kilpailevat keskenään kommenttejen määrästä ja kommentoijat voi voittaa palkintoja)



Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

maapaikkaa tai mökkiä ei ole.

Vierailija
2/2 |
22.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kumpulan maauimala on mielestäni vielä kivempi.



Sittenhän ihan leikkipuistot ja puistoruokailu. Mukava retki toiseen kaupunginosaan.



Kivoja leikkipuistoja on nyt vaikka Linjojen puisto Kalliossa, Taivallahden puisto Töölössä, Kimmon puisto Käpylässä ja vaikka Maunulan leikkipuisto.



Pirkkolan plotilla on ihan kiva viettää päivää ja se sopii hyvin uimapaikaksi pienemmille. Siellä on hyvät fasiliteetit, vessat, kioskit jne.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi yhdeksän