Hitachi Magic Wand, käyttökokemuksia?
Onko kenelläkään Hitachin Magic Wandia käytössä? Tekis mieli kokeilla, kun sitä niin paljon kehutaan.
Saatavuus on vaan vähän huono ja hintavakin on. Huuto.netissä olis pari myynnissä.
http://www.huuto.net/kohteet/hitachi-magic-wand-hv-250r-aito-ja-alkuper…
Onkohan hintansa arvoinen?
Kommentit (13)
Ostaisin lähikaupasta heti tuollaisia pari kappaletta varastoon, jos vain olisi tarjolla.
Ovatko omia kohteitasi btw?
Englannista saa edullisesti, ei suomesta kannata mitään muutakaan ostaa, kun kaiken saa halvalla amazon.co.uk
Tarkoitat vissiin ebay.co.uk?
Ei tuolta amazonista löytynyt yhtään aitoa vehjettä.
Ei ebaystäkään juuri edullisemmaksi tule ja sitten pitää hankkia UK to EU adapteri mukaan, että saa sen työnnettyä euro-pistokkeeseen, jos ei löydy kotoa matka-adapteria valmiina.
Itse olen tilannut täältä http://www.wickedtoys.fi/hitachi-magic-wand-plus-usa-to-uk-plug.html (nyt loppu varastosta) ja tilasin samalla myös adapterin, joskaan en muista mistä. Adapterikin maksoi jokusen kympin (n.40€?), joten kyseinen huutiksen ilmoitus on aika hyvä!
Olen ollut todella tyytyväinen Magic Wandiin, orgasmi on taattu, eikä kauaa tarvi suristella :)
Ostaisin lähikaupasta heti tuollaisia pari kappaletta varastoon, jos vain olisi tarjolla.
Ovatko omia kohteitasi btw?
Tuolla löytyy oma kohteeni. Lisäilin just tänään.
http://www.huuto.net/kohteet/hitachi-magic-wand--ei-hv-/181734836?ref=h…
Omat kokemukset ovat olleet tajunnanräjäyttäviä.
Ei ole toista yhtä tehokasta värkkiä orgasmin saavuttamiseen. Se on yksinkertaisesti paras ja voin kertoa, että on tullut kokeiltua yhtä jos toistakin... ;)
Uskomattoma tehokas laite on minunki mielest. Pari vuotta jo käyttäny. Jos hajoo nii uus kyl pitää ostaa :))) joku myy torissa http://www.tori.fi/pirkanmaa/Hitachi_Magic_Wand_Original_7871020.htm
Se on tajunnanräjäyttävä. Viimeksi, kun sitä käytin, löysin itseni sängyn vierestä lattialta Wandi jalkojen välissä ja tyyny suussa. Muistan tosi selvästi menneeni sänkyyn ja alkaneeni Wandi-session, mutta sitten alkoi olla orkku lähellä ja silloin pimeni. Se tosiaan vei naiselta jalat alta. Pilluni rakastaa Wandia eikä tulisi toimeen ilman.
Ihan uskomaton laite enkä enää halua olla ilman! Tajunnan räjäyttävä orgasmi ja mikä parasta, monta peräkkäin. Niin ettet tiedä mistä ensimmäinen alkaa ja mihin loppuu. Ihana ihana ihana!!
Jos tuo kapistus menisi rikki olisin niin pulassa.
Meille tilattu jenkeistä :)
Näyttää kyllä aika isolta ...mahtaako mahtua ?
[quote author="Vierailija" time="23.07.2015 klo 14:01"]Näyttää kyllä aika isolta ...mahtaako mahtua ?
[/quote] Mahtuu se pilluun sisällekin, vaimolla on melko väljä tavara, mutta aika tiukkaa silti teki. Suosittelen kuitenkin käyttämään lähinnä klitorikselle.
Kirjoitusasusta (sekä viestien kellonajoista) huomaa että nuo kyseisen tuotteen kehumiset ovat saman henkilön tekemiä... ilmeisesti tuon joka huutonetissä yrittää myydä tuota paskaa antiikkisuristintaan.
Ei tuollasta kukaa järkevä osta, sehän painaakin yli puoli kiloa ja ylikuumenee hetkessä.
[quote author="Vierailija" time="24.07.2015 klo 13:08"]Kirjoitusasusta (sekä viestien kellonajoista) huomaa että nuo kyseisen tuotteen kehumiset ovat saman henkilön tekemiä... ilmeisesti tuon joka huutonetissä yrittää myydä tuota paskaa antiikkisuristintaan.
Ei tuollasta kukaa järkevä osta, sehän painaakin yli puoli kiloa ja ylikuumenee hetkessä.
[/quote] Luepa nyt ensin käyttökokemuksia. Suurimmalle osalle riittää alle 20 min hieronta. Ei ylikuumene. Sitäpaitsi kukaan järkevä ei osta käytettyjä pillunhierontalaitteita. Uusiakin saa ellei ole persaukinen. Tai vaikka pikavipillä sitten.
Yhdyn aiempiin kommentteihin, orgasmit tällä on aivan uskomattomia verrattunut muihin kojeisiin, kieleen tai sormiin. Tuntemus on jotenkin syvempi ja "lämpimämpi". On ihana käyttää yhdynnän aikana, ja tietty myös itsekseen. Ainoa haittapuoli tässä on se että tulee vaan liian nopeaan. Ja minä olen normaalisti vielä erittäin hankalasti laukeava ::)).