Kannattaako värjättyjen hiusten hoitoaineesta maksaa 28e?
Takaako hurja hinta tuotten laadun vai riittääkö markettien halpishoitoaineet?
Kommentit (6)
Mikä merkki? Saat luultavasti paljon halvemmalla saman putelin: www.lookfantastic.com www.feelunique.com Kummassakaan ei ole postimaksuja ollenkaan. Sen jälkeen kun noi kaupat löysin, olen käyttänyt pelkästään Redkenin tuotteita ja hiuksista todella huomaa sen.
Olen jo vuosia tilannut lookfantastic.com:sta kaikki shampoot, hoitoaineet ja meikkejäkin. Suosittelen.
Mulla ei punaväri meinaa millään pysyä hiuksissa, joten kyllä hyvä hoitoaine on must. Mutta pesukertojen määräkin kannattaa pitää järkevänä.
Kerastasea saa ainakin feelunique.comista.
Tässä Kerastasen värjättyjen hiusten tuotteet:
http://www.feelunique.com/brands/kerastase/reflection
Kerastasen tuotteet eivät ole trendikkäitä kuten Tigin tai Fudgen kamat, mutta laatu on huippu.
Pakkaskeleissä Oleo-Relax -sarja oli aivan huippu sähköisyyden taltuttaja, ja kesällä käytän viikoittain Masquintense -naamiota.
Mikä merkki?
Saat luultavasti paljon halvemmalla saman putelin:
www.lookfantastic.com
www.feelunique.com
Kummassakaan ei ole postimaksuja ollenkaan. Sen jälkeen kun noi kaupat löysin, olen käyttänyt pelkästään Redkenin tuotteita ja hiuksista todella huomaa sen.