En anna seksiä, en meikkaa, olen lihava. Eikö tuo äijä jo tajua kadota elämästäni?
Raivostuttaa jahkaaminen ja kukkien kanniskelu, kun ainoa tavoite on saada pillua ja homma jatkuu entiseen tapaan päin helvettiä.
Lapseni ansaitsevat kodin, jossa äiti ei inhoa isää.
Kommentit (10)
etkä pilaisi teidän kaikkien elämää.
tylsä ja mallia perseelle potkittava. Haluan miehen, joka ei ole hidas ja käskettävä.
Jos haluaisin kotonani jatkuvasti käskyttää jotain, ottaisin koiran.
Ja mies pettää jos sille joku suostuu antamaan.
Antakaa joku sille, pliis, niin minä pääsen äijästä eroon.
muuttanut pois miehen ja lasten luota. Pitää vain varata aika lastenvalvojalle.
Mä voisin narsistisen hakkaajan jälkeen ottaa turvallisen ja kiltin miehen.
En ole ihan varma, kun ei kiinnosta. Ja se ei ole ainakaan taloudellisesti turvallinen eikä pidä kiinni sovituista aikatauluista, ei muista mitään oma-aloitteisesti, juo joka päivä, pettää jos tilaisuus tulee. ja sillä on 4 lasta kahden naisen kanssa.
Ja on se narsisti, koska se huomioi vain itseään ja muut saavat sopeutua.
Mutta laita spostiosoite, niin laitan äijän yhteystiedot.
miksi olet valinnut tuollaisen asenteen?
Tää on Psykomamma. Ei sen kanssa kannata yrittää mitään keskustelua synnyttää. Se vaan haluaa ärsyttää.
Kovasti olen yrittänyt, mutta aina se saa mut houkuteltua luokseen sillä varjolla että lapsilla on ikävä.
Mutta pillua en anna vaikka toisi kaikki kuppakaupan kukat, matelisi, maksaisi rahalla, siivoaisi mun kämpän, yms.
sähköpostiosoite, niin laitan äijän fb-profiilin linkin teille.
Siitä vaan himokkaita yksityisviestejä lähettelemään. Ja kyllä se varamaan vielä muutaman kakaran voi tehdä jos naisella on vauvakuume.
Osaatko ottaa vastuuta oman tahtosi ilmaisusta vai et?
Jos kukkiakin tuo? Vai tuoko vaan pettämisten jälkeen? Onko itse millainen?