Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Uskomattoman surullinen rakkausketju:

Vierailija
01.01.2011 |

Mun mies rakastaa mua, mä en sitä. Mä rakastan mun miesystävää, mutta se ei mua. Se rakastaa vaimoaan, mutta sen vaimo ei rakasta sitä. Niin monta onnetonta ihmistä. Voi kun vain kaikki rakastaisivat puolisoitaan tai ainakaan kukaan ei lähtisi avioliiton ulkopuoliseen suhteeseen, ellei todella rakasta sitä toista. Turhat lohduttajarakastajat/-taret vain sotkevat kuvioita. Älkää ikinä pettäkö "huvikseen"!!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
01.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

rakastin miestäni kipeästi, se minua arkisesti. Jäin yksin liian pitkäksi aikaa, rakastuin myös toiseen. Se toinen rakastaa omaa vaimoaan ja minua takaisin. Mieheni on rakastunut minuun, mutta minä en enää kovin paljon häneen.



Luulen että selviän tästä kuitenkin. Annan tunteen toiseen mieheen elää loppuun asti, hänkin antaa ja pysyy vaimonsa kanssa. Pysyn oman mieheni kanssa ja toivon että tunteemme kohtaavat joskus samaan aikaan.

Vierailija
2/2 |
01.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

rakastaa minua ja minä hänen rakastajatartaan joka ei rakasta kumpaakaan...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän kahdeksan