Paljonkohan noin suunniilleen vois pyytää emmaljungan kaksostenrattaista vm 2002?
Ei hajuakaan paljonko joku voisi maksaa.
ec2/cannon two- malliset. Eli kasvot menosuuntaan. Vauvan saa kyllä hyvin suojattua kantokassin sisään jos siis tarvetta ihan vauvalle ja isommalle lapselle.
Erittäin hyväkuntoiset ikäänsä nähden ja olleet vähäisellä käytöllä. Talvisinkin n kerran kuussa käytetty. Runko täysin ehjä sekä kangasosat ehjät ja siistit.
mukaan kuuluu jalkapeite, sadesuoja, hyttysverkko ja emmaljungan duopussi kovalla irrotettavalla alustalla. (siis sen kovan alustan saa sinne sisään)
(en kuitenkaan nyt niitä vielä myy, pitää ensin ostaa tilalle pyörän peräkärry) meillä olis enemmän sellaselle käyttöä:)
Kommentit (3)
Jos vielä joku osais sanoa niin mistä tiiän paljonko noissa voi olla postimaksut jos siis laitan huutonettiin. Miten niitä lähetetään. Pahvilaatikossa kasattuna? muovin sisään käärittynä?
miten ootte lähettänyt?
Olen aika uuno tuon postin kanssakin.
Kaikista paras jos sais lähialueelle myytyä...
ja matkahuollon kautta postikulut oli siinä 20 euron paikkeilla. Myyjä oli pakannut ne pahvilaatikkoon. Muita muistelen lukeneeni matkahuollon sivuilta, ettei lastenrattaita tarvitse välttämättä pakata muuten, kuin että suojaa kangasosat. Käy lukemassa matkahuollon sivuilta lisää.
Ehkä 150 e voisi olla sopiva