Hyvä syy ottaa suihin
http://www.tatom.org/documents/CNN.com-StudyNewstudyshows.htm
"Women who perform the act of fellatio and swallow semen on a regular basis, one to two times a week, may reduce their risk of breast cancer by up to 40 percent, a North Carolina State University study found."
Ei vara venettä kaada ;)
Kommentit (8)
riskiä hammasmätään. On se hieno aine :)
Ainakin raskaana olevien kannattaa niellä,
eipähän saa raskausmyrkytystä.
ois pitäny saada tän tieton ajemmin, nii olisin varma säästyny raskausmyrkytyksestä ja monista muista harmistä =(
riskiä sairastua kurkunpään syöpään, kuten suuseksin antaminen yleensäkin, myös miehen antamana naiselle. Kurkkusyöpien määrät ovat kasvaneet ihan käsi kädessa seksuaalimoraalin löystymisen kanssa.
harmi ku suuseksissä on myös ikäviä riskeja =( ainaki mä teen sen joskus.. hitto
...ainakin näin olettaisin. Sama virus aiheuttaa kohsunkaulan syöpää.
Turvallisessa suhteessa kannattaa siis niellä :)
mulla on ollu vaa yks mies ja sen kaa oon naimisis.. että mulla on ihan turvallinen olo täs suhtes =)
kukahan perverssi tonkin tutkimuksen on tehny? hahhahh
Suihin voi ottaa silloin kun itsestä siltä tuntuu, se on ihan kivaa toisinaan mälleineen päivineen. Ainakin mua himottaa aina mällin nielemisen jälkeen monta viikkoa. Oisko siinä naisten viagra, jos sen sais vielä pillerimuotoon?