Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

JESS, onneksi emme ottaneet si-rokotetta!!!!

Vierailija
19.08.2010 |

Eipä tule noita epämääräisiä tauteja tajunnanmenetyksiä. Kukaan ei sairastanut.



Onneksi emme menneet vipuun - piti tulla hirvittävä pandemia, eipä tullut.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
19.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

saada vielä, joten tekin voitte sairastua.



Meidät on kaikki rokotettu eikä ole tullut epämääräisiä tauteja eikä mitään muutakaan. Ei myöskään sikainfluessaan.

Vierailija
2/3 |
19.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

tauti katosi ihan samalla tavalla maista joissa ei rokotettu lainkaan. Rokotteella ei ollut siinä suhteessa mitään merkitystä. Esim Puolassa (jossa ei rokotettu) kuoli vähemmän ihmisiä suhteessa väkilukuun kuin suomessa.

Ei tullut pandemiaa kun ihmiset ottivat rokotteen. Onneksi sen voi saada vielä, joten tekin voitte sairastua. Meidät on kaikki rokotettu eikä ole tullut epämääräisiä tauteja eikä mitään muutakaan. Ei myöskään sikainfluessaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
19.08.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sitä ei enää saa antaa. Eli on myönnetty tehty virhe---- onneksi järkevät aikuiset (esim. monet lääkärit) eivät rokottaneet lapsiaan.



JA oireita voi tulla myöhemminkin. Rokote on sen verran vahva, ettei sen vaikutukset todellakaan ole lapsesta vielä lähteneet.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän kaksi