Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Facebookista

Vierailija
29.04.2010 |

Auttakaahan rakkaat palstalaiset...



Eli ongelma on seuraava. Olen huomannut että 3 "kaveria" on alkanut kirjoittamaan perättömiä juttuja minusta tuolla fb:ssä. Tiedän, että jos poistan ne listoilta, niin siitähän show alkaa eli pystynkö laittamaan heidät estolistalle(yksityisyysasetukset) eli he eivät pääsisi katselemaan minun sivuilleni mutta pääsenkö silti heidän sivuille katsomaan mitä kirjoittavat minusta?



Entä jos kirjoitan estolistalle heidän nimensä, tarkoittaako se sitä että he huomaavat sen ettei minua näy enää siellä heidän "kaveri"-listoilla?



Osaisko joku auttaa.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
29.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mielestäni lähtee sieltä kaverin "kuvalaatikosta" pois sun kuva että sitä kautta voi huomata että olet poistanut sen kavereista.



En tiedä miten sitten jos muokkaa niitä yksityisasetuksia ja laittaa "vain kaverit" ja sitten "muokkaa" ja laittaa sen kaverin nimen/nimet sinne...miten sitten se tulee ilmi niille kavereille kenen et halua näkevän...VAIKEA TILANNE, auttajaa jos joku osaa paremmin.



Tosi kurjaa että tuollaisia ihmisiä löytyy. Toivottavasti lopettavat pian.



Jos joku muu tietää, niin infotkaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla