Onks Hello Kitty vielä pop?
Meille syntyi tyttövauva ja olen ihan tohkeissani kun saan nyt pukea pojan lusäksi tyttöä :)
Tykkään Hello Kittystä ja tykkään ostaa kaikkia HK-vaatteita vauvalle. Ollaanko tyttäreni kanssa in?
Kommentit (11)
ei meidän lapset ainakaan enää jaksa niistä innostua.
Se on syntynyt saman vuonna kuin minä (1978), joten mahtuu hiljaisempia ja popimpia kausia mutta aina sitä jossain on löydettävissä. Eli osta vaan jos miellyttää.
Meillä tyttö 5 v on ihan innoissaan Hello Kittystä :)
8 vuotiaalle ei meinaa löytyä HK-vaatteita koska
122/128 kokoiset on jo liian pieniä. 134/140 koon HK-vaatteita ei tunnu mistään löytyvän. Pienimmälle löytyy aikas hyvin.
Eli meillä Hello Kitty on IN!!
Meidän nelivuotias rakastaa Hello Kittyä. Vauvahan ei vielä vaatteiden kuoseista ymmärrä, joten pue hänelle sellaisia, joista itse pidät!
Itse tykkään kittystä, ja samoin 2v. Ihan sama oinko se in!
Aina sitä kaupoissa on, joten senkus puet kittyyn tyttösi!
ainakin on in!! Tyttö on 5-v ja on ihan innoissaan ja kaiken pitäis olla Hello Kittyä.
minä 3pojan jälkeen myös aivan tohkeissani puen 1vuotiaalla neidille hello kitty vaatteita=) tyttö kun täytti 1vuotta,aiheena oli hello kitty.kakusta lähtien kaikki oli hello kittyä=) olen joo vähän hömpsähtänyt.
että tytön syntymäpäivillä,tytön isällä päässä hello kitty tötterö hattu=) että kaiketi tämä vöyhötys on tarttunut myös mieheenikin=)
ei meidän lapset ainakaan enää jaksa niistä innostua.
jos kerran tykkäät niistä vaatteista itse, niin mitä väliä sillä on, onko ne "in"?