Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Minä pienitissinen sain sitten ukokseni isoja rintoja rakastavan miehen:(

Vierailija
25.04.2010 |

Puolisoni tietenkin yrittää olla hienotunteinen asian suhteen, mutta muutaman kerran jäänyt sivuhistoriat muistiin ja isotissisiä naisia siellähän on käyty kurkkimassa.



Joskus miehen pää kääntyy tissien perään kun olemme yhdessä esimerkiksi päiväkävelyllä. Silloin tunnen kateudenpiston rinnassani.

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

laita silikonit, sano sille että heti kun sun munas on isompi =DDDD hei älä nyt oikeesti välitä, mun sanoo että rakastaa mun tissejä ja ne on pienet (A-kuppi) mutta en usko, ja kyllä saa katsoa muita ei se maailma siihen kaadu, ajattele jos sun eteen tulisi seksikäs mies, kyllähän säkin katsoisit sitä, vai mitä?

Vierailija
2/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

miehet haaveilevat aina jostain muusta kuitenkin.



Perse, tissit, jalat, hiukset...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mut mielestäni on loistavaa, et mieheni rakastaa mua ihmisenä eikä pelkästään ole mun kanssa tissieni takia. Tuo et isommmat tissit kiinnostais enemmän, kertoo oikeasta rakkaudesta mua kohtaan :)

Vierailija
4/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

kuitenkin sinun kanssasi ja varmasti pitää sinusta sellaisena kuin olet.



Kyllä minäkin kiinnostunut tummista ja lihaksikkaista miehistä, vaikka mieheni on vaalea eikä mikään varsinainen lihakimppu. Silti pidän häntäkin varsin vetävännäköisenä:)

Vierailija
5/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

sitä rumahkon naisen kanssa, vaikka Maddella upea vartalo muhkeine tisseineen.

Vierailija
6/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minäkin olisin halunnut isomunaisen miehen, mutta ihan keskikastiahan tuo on.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

halunnut mut tavata koska mulla on isot tissit, F/G-kuppiset.

Mies asui pääkaupunki seudulla, oli 4-kympin pintaan.

Ensin en tiennyt että tissien koko oli kaikista tärkein asia.

Ehkä olisin suostunut kahvilla joskus käymään. Melkein suostuin kunnes kerto että on vaimo joka oli nukkumassa. Kyselin ja ihmettelin että meinaako oikeasti ettei vaimo saa tietää. Sanoi että hakee joka tapauksessa isotissistä jollen mä halua tavata. Seksistä ei ollut mitään puhetta. Sanoi vaan että haluais nähdä isotissisen mahdollisimman avokaulasessa vaatteessa.

Mä en lähde ukkomiehiä tapaan missään nimessä.



Enkä ottanut sähköpostiosotettakaan.

Vierailija
8/8 |
25.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

miehet on tommosia paskoja. Ne haluu aina sitä mitä niillä ei ole.



Parasta on se, että ne alunperinkin valkkaa jotain mitä ne ei halua. Sitten ne ei vaan halua. Nainen ihmettelee mikä on ja tiedustelee ja kyselee ja saa kuulla karun totuuden. Sitten nainen ei enää halua, koska kuka nyt haluaisi, jos mies sanoo, että ei ole sitä mitä haluaa. Sitten pihdataan ja lopulta mies ihmettelee, että mikä on kun ei heru. Syyllistetään muija. Lopulta, kun molemmat enää surffaa pornoa ja jää laakereilleen makaamaan, ollaan yhdessä vain lasten vuoksi. Katkerana kuin perkele. Sitten lopulta vuosia elämää hukanneena ja ison vuosia kestäneen riidan jälkeen hankitaan ero. Kukaan ei tiedä laivan uppoessa, että mikä osui.



Sanompa vaan, että sitä saa mitä tilaa. Jos ei alunperinkään vaadi sitä mitä haluaa, niin saa jotain mikä ei riitä.



No vielä sanoisin, että pienet rinnat on kauniimmat ja käytännöllisemmät, ne ei lörpsähdä niin helposti. Niitten kaa voi lenkkeillä ilman rautaliivejä. Lisäksi ne ei häiritse yrityspalavereissa. Voi pukeutua naisellisemmin ilman tyrkkylookia. Ole onnellinen!

Kuitenkin mies joka kattoo silikonitissipornoa ei halua sellaisiaan omalle naiselleen. Ja jos haluaa, niin viimeistään siinä vaiheessa, kun tunnustelee niitä silareita eka kerran, tulee katumapäälle. Ja luonnollisestikin, ollaan taas tyytymättömiä!



Rupea sinä myös katsomaan pornoa. Jätä avoimeksi sivut, joissa on komeampia miehiä kuin miehesi on. Kyllä se siitä!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme kolme