Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

sauva-gallup MIEHILLE :)

Vierailija
01.12.2009 |

... tai miksei sellaisille naisillekin, jotka tykkäävät katsella kun toista naista (tai miestä) lykätään sauvalla peppuun ;)



Anyway. Miesystäväni haaveilee siitä, että samalla kun panee mua takaapäin, voisi työnnellä pienellä sauvalla mua peppuun. Mulla ei ole mitään tätä vastaan, päin vastoin, ja olenkin aikeissa ostaa pikkujouluylläriksi pienehkön sauvan.. Mutta: jos itse haluaisit katsella sauvaa pepussa, onko väliä minkä värinen sauva on..? Onko ällö joku pinkki tai lila, niitä näyttäis olevan paljon tarjolla myös anaalimeininkeihin? Tai sininen, vai mikä?? Mielipiteitä kiitos, mieheltä en viitsi kysyä kun muuten se arvaaaaa.... :D

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
01.12.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pienet sauvat EIVÄT OLE TARKOITETTU PEPPULELUIKSI.

Ne nimittäin voi ihan oikeasti luiskahtaa kokonaan peppuun, varsinkin jos mies samalla touhuaa pippelinsa kanssa.

Peppuleikkeihin on omat vekottimensa. Suosittelen anaalitappia, anaalikuulia tms. joka tapauksessa lelu, jonka päässä on iso mollukka ettei luiskahda vahingossa sisään.



Tässä ihan söpö anaalilelu:

http://www.kaalimato.com/catalog/Flexi+Felix_p_1843.html



Lääkärissä on hivenen ikävä selitellä mitä pinkki dildo tekee perseessä.

Vierailija
2/4 |
01.12.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos se sinne vahingossa menee niin kyllä se tulee helposti uloskin. Voisin suositella vaikkapa Real One jellysauvoja. Niissä on kassit mukana ja valinnaisesti moottorilla tai ilman. Silti itse käyttäisin mielummin anustappeja 3-4 cm halkaisijaltaan.

Pienet sauvat EIVÄT OLE TARKOITETTU PEPPULELUIKSI. Ne nimittäin voi ihan oikeasti luiskahtaa kokonaan peppuun,

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
01.12.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

tarkoitin siis nimenomaan sellaisia pikku sauvoja, jotka ON tarkoitettu peppuleikkeihin - sellaisia joissa ympärysmitta on kapea, mutta pituutta riittää ja levennys lopussa, kuten vaikkapa tämä: http://www.pikkutuhma.com/product_details.php?p=307

mutta joo, ilmeisesti värillä ei sit tosiaan ole väliä..

Vierailija
4/4 |
06.12.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

joku on katsonut pornoa.



Käy katsomassa miehesi lempisivuilta minkälaisia sauvoja ne käyttää.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi kuusi