Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Orgasmin hetkellä, katsotteko kumppania?

Vierailija
02.01.2021 |

Kun olette laukeamassa, tykkäättekö katsoa kumppania? Ja silmiin? Jos asennon puolesta pystyy. Vai onko liian intiimiä tms? Ja pitääkö olla kunnon tunteita toiseen silloin, vai riittääkö satunnaissäätö?

Kommentit (24)

Vierailija
21/24 |
14.05.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nainen pakottaa katsomaan silmiin, kun saan orgasmin. Hän tehostaa käskyä kunnon litsareilla, että tiedän kuinka tärkeästä asiasta on kysymys. 

Vierailija
22/24 |
14.05.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

En katso. Silmät kiinni mietin hänen siskonsa anusta.

Yltiöromanttinen vaiheeni oli lukioikäisenä ja siitä on jo vuosikymmeniä aikaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
23/24 |
15.05.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Silloin tällöin kyllä, ihan jäätävän kiihottavaa tehdä noin ainakin jossain vaiheessa loppukirin aikana. Näkyy naisen orgasmin lähestymisen sumeahko katse. Usein hautaan pääni naisen hiuksiin, hampaat korvalle tai olkapäälle. Meillä on muutoin aika kesyä romanttista seksiä, mutta loppua kohti muutun uroseläimeksi. Naaras saa tuntea mitä on olla alla siemennettävänä. Lukitsen naisen kädet käsiini, sormet lomittain, painan tiiviisti naisen päällä maaten sykkivän penikseni niin syvään kuin jaksan ja monta kertaa. Parasta on tietysti se miten nainen villiintyy itsekin orkussaan ja näykkii mua (hellästi) niin kuin minäkin häntä. Suudellaan jälkeenpäin näykkimällä.

Kuulostaa kyllä kiihottavalta. Mun unelmamies.

Mulle orgasmia lähestyvä ja siinä "kärvistelevä" mies on seksikkäin näky maailmassa. Siinä näkee miehen tilassa jossa hän ei hallitse itseään. Nautinto on niin suurta ja siihen syynä olen mä. Ihaninta mitä voi olla.

Vierailija
24/24 |
15.05.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

En katso kumppania. Telkkaria katson tai saatan vilkuilla uutisotsikoita sanomalehdestä.