Osa miehistä käyttää lihavia naisia vain seksiin
https://www.iltalehti.fi/keho/a/2bf8b0e0-ab79-4f83-9ab2-57d70bc1915b
Oletko käyttänyt lihavaa naista seksiin? Mie oon joskus käyttäny baarissa valomerkin jälkeen :D Vielä aamulla tuuttasin kassit siinä tyhjäksi ennen kotiinlähtöä.
Kommentit (196)
Osa miehistä on niin lihavia ettei niitä voi käyttää edes seksiin.
Vierailija kirjoitti:
Ei vettu näitä naisia. Minun mieheni on sanonut sitä ja tätä. Joo..o. Varmaan miehet rehellisesti sanoo sellaista, joista tietää naisen suuttuvan xD Ette kai naiset oikeasti ole noin hemmetin yksinkertaisia?
Kummallisia suhteita. Onkohan nämä niitä että pitää kysyä hallitukselta, ämmiä ei voi ymmärtää, mitään ei uskalla sanoa ettei rouva suutu.
Avoin suhde ja ihan voidaan puhua asioista. Fetisseistä ihastuksiin. Menneisyydestä fantasioihin. Monta tässä asiassa samankaltaista paria tullut kohdattua. 🙂
Minä tykkään ns. kehopositiivisista, hieman pulleista naisista, jotka eivät ujostele kroppaansa. Heiltä saan minäkin, vähän ujo mies, ihan taivaallista seksiä. Varsinkin loma- ja työreissulla heistä saa todella upeita kertakäyttövaimoja eli yhden yön suhteita. Väittäisin, että molemmat nauttivat.
Eilen illalla tuli joku ohjelma jostain läskistä "tanssijasta" Aivan kammottavan näköinen hyllyvineen läskeineen. Ja joku haluaa vielä panna tuollaista naista.
Vierailija kirjoitti:
Sehän nyt vaan on fakta, että jos mies pitää itsestään huolta, niin eihän hän edes ajattele parisuhdetta minkään obeesinaisen kanssa. Vaikka miten olisi henkinen yhteys plaaplaaplaa. Ei! Mutta joskus on ehkä tarve päästä tyhjentämään pussit, niin sen voi tehdä vaikkapa lihavaan naiseen tai kumiseen nukkeen. Aina ei vaan huvita vetää käteen. 🙂
Se on juurikin näin!!
Minä ainakin tykkään muodokkaista naisista enemmän kuin luuviuluista.kauneus on katsojan silmissä
Ja minä upeista rotevista miehistä, joilla on hyvä varustus. Kuka nyt kukkakepeistä piittais!
No sehän on kiva, että lihavatkin saavat halutessaan seksiä!
Mutta puhutaan nyt kuitenkin totta, eli lisätään aloitukseen, että osa miehistä käyttää naisia ylipäätään vain seksiin. Osa miehistä menee parisuhteeseenkin lähinnä säännöllisen seksin vuoksi, osa käy prostituoidulla (kenties parisuhteen lisäksi), osa harrastaa yhden yön juttuja ja seksisuhteita hoikkien naisten kanssa jne.
Ja siinähän ei ole mitään väärää, jos homma on molempien tahto, eli nainenkin haluaa kyseiseltä mieheltä vain seksiä. :) Ja toki se on aikuisella ihmisellä omalla vastuulla ylipäätään valita seuransa, eli omalla vastuulla roikuskella ihastuneena jossain tilanteessa, jossa vastakaiku ei ole tasaista.
Kaikkia naisia "käytetään" seksiin ihan samalla tavalla. Naisen paino ei siihen vaikuta.
Vierailija kirjoitti:
Kaikkia naisia "käytetään" seksiin ihan samalla tavalla. Naisen paino ei siihen vaikuta.
Varmasti niinkin. Silti todennäköisimmin parisuhteeseen halutaan joku hoikempi tai normaalipainoinen, eikä sitä lihavaa joka kävisi samalle henkilölle kyllä yhden yön juttuihin.
No en käytä niitä edes seksiin.
Vierailija kirjoitti:
No en käytä niitä edes seksiin.
Kerran yritin, mutta ei vaan pystynyt. No suihin annoin ottaa, mutta silmiä piti pitää kiinni. Nainen oli 20 vuotta minua nuorempi tuolloin.
M52
Minä en lihavia naisia hyväksy edes seksiin, joku tolkku ja itsensä arvostus täytyy ihmisellä olla.
Menköön karjakuntaan.
En minäkään alentuisi käyttämään naista vain pano mielessä, jos en itse kokisi häntä haluttavaksi.
Itse en vaan syty ollenkaan pullukoista. Hoikat ja urheilulliset naiset sytyttävät.
Ihmettelen, että naisissa on niin paljon ylipainoisia. Pelkällä laihduttamisella saisi paljon enemmän huomiota, jota niin janoavat.
Naisella ei edes mitään fysiologisia esteitä laihduttamiselle. Miesten taas täytyy taiteilla lihasten säilyttämisen ja erektiokyvyn kanssa.
Tarpeeksi miinuskaloreillahan elimistö sulkee turhat järjestelmät ja erektiokykyhän on henkiinjäämisessä täysin tarpeeton kyky.
Ei vettu näitä naisia. Minun mieheni on sanonut sitä ja tätä. Joo..o. Varmaan miehet rehellisesti sanoo sellaista, joista tietää naisen suuttuvan xD Ette kai naiset oikeasti ole noin hemmetin yksinkertaisia?