Miehellä jöpötti Stockkalla!
. Näin Stockkalla taannoin miehen, jolla mielestäni jöpötti housuissa. Hän kulki läpi naistenvaateosaston. Hän oli keski-ikäinen ja ihan siistin oloinen.
Kommentit (6)
[quote author="Vierailija" time="04.06.2015 klo 23:25"]Järkytyin. -ap
[/quote]
Pahempaakin on tapahtunut.
Vai oliko se niin huomattavaa?
Tämä kertoo selvästä raiskauskulttuurista. Haasta oikeuteen se SIKA!
Viime kesänä rannalla tummahipiäinen mies suomalaisen vaimonsa ja lapsensa kanssa. Mies katseli koko ajan muualle kuin vaimoaan ja sillä ***soi, pitkään. Yäk. Vielä asetteli sitä elintään siitä housun läpi (vai olikohan jopa että tunki käden uikkareiden sisään, en muista tarkkaan) hyvin näkyvästi. Tuplayäk. Ranta täynnä mm. lapsiperheitä.
[quote author="Vierailija" time="04.06.2015 klo 23:50"]Viime kesänä rannalla tummahipiäinen mies suomalaisen vaimonsa ja lapsensa kanssa. Mies katseli koko ajan muualle kuin vaimoaan ja sillä ***soi, pitkään. Yäk. Vielä asetteli sitä elintään siitä housun läpi (vai olikohan jopa että tunki käden uikkareiden sisään, en muista tarkkaan) hyvin näkyvästi. Tuplayäk. Ranta täynnä mm. lapsiperheitä.
[/quote]
Kääk.
Oli kähveltäny edelliseltä osastolta sateenvarjon ja tunkenut housuihinsa. Ei sen kummempaa.
Järkytyin. -ap