Mistä 46v mies löytäisi ihka oman "freddypyllyn"?
Täällä palstalla on ollut paljon puhetta alle 2-kymppisistä "freddypyllyistä", ketkä vaanivat palstan mammojen varattuja miehiä ja viettelevät näitä piukoilla pakaroillaan. Mielestäni olisi ihana alkaa salasuhteeseen tälläisen vanhemmista varatuista miehistä pitävän freddypyllyn kanssa. Voisin hemmotella häntä ostamalla vaatteita, kenkiä jne. ja vastineeksi saisin nuorta viivapillua ja persettä Audini takapenkillä.
Kellään vinkkejä miten löydän itselleni tälläisen freddypyllyn? Olen 188/84 urheilullinen, maailmaa matkannut ja nähnyt, hyvin tienaava kultturelli herrasmies.
Kommentit (19)
Sä olet av-mamma. Mies ei kirjoita noin.
No ostat itsellesi sellaiset xxxl-kokoiset freddyt ja vedät jalkaasi.
Lähdepä nyt setämies vaikka päivätansseihin ettei mene loppuelämä vain unelmoidessa ;)
Audin takapenkillä? Etkö nyt parempaa keksi...? Eikö tuo ole vähän noloa jo lähteä jonnekin pikkutien varteen jyystämään polvet suussa auton takapenkillä? Ja jos kerran noinkin pitkä olet, niin miten meinasit mahtua kun siellä olisi toinenkin samassa tilassa? Toivottavasti olet treenannut paljon niin että et jumahda johonkin huonoon asentoon ja jää siihen, sinä kun et enää ihan poikanen ole. :-D
[quote author="Vierailija" time="26.02.2015 klo 15:16"]
Kysy 875 g:n superisiltä.
[/quote]
Mikäs juttu tämä on?Kertokaa enemmä :)
Jaha, Komea Audimies palasi työmatkaltaan Kiinasta..!
Miks haluuat freddypyllyn kun on olemassa sellasia joilla on oikeastikin hyvä, timmi treenattu peppu......... sama ku haluisit super push-up tissisen :D
Unohdit kirjoittaa loppuun T: Freddyjä käyttävä löysäperse. Eihän kukaan mies nyt herranen aika etsi naista, joka tarvitsee apuvälineitä perseellensä. Yhtä kaukaa haettua kuin se, että mies etsisi naista joka pitää mahaa muotoilevaa litistysvyötä tai naista, jolla on hiuspidennykset. Eiköhän ne etsi aitohiuksisia, timmipyllyisiä ja litteämahaisia.
Käyt huorissa ja maksat ihan reilusti. Jos freddyt kiihottaa, kysyt voitko ostaa tytölle sellaiset ja voisiko hän pitää niitä tapaamisen aluksi.
Harrastin eilen kiihkeää seksiä 22v naisen kanssa. On se vain uskomattoman ihanaa... :)
t:M40v
Kun kerrot haaveistasi vaimollesi, saat sen jälkeen iskeä nuoria naisia ihan vapaasti. Vaimosi ottaa nimittäin välittömästi eron moisesta järjen jättiläisestä.
Oletko ap mun mies? Sopisit olla. Päästä mut vapauteen elämään onnellista elämää ilman sinua. Pyydän!
No jos sun pitää av-palstalla tollasia kysellä ja päiväunelmoida, niin sit tuskin mistään.
Et mistään.