Miten erotut joukosta?
Mikä sinussa on erityistä ja estää hukkumasta massaan? Mikä on se sinun ominaisin juttusi?
Kommentit (7)
Mulla hyvä perse. Pikkulinnut laulo että alakerran harjottelijapojat kutsuu mua nimellä the Ass. :D
Olen niin tylsä, että pystyn hiljentämään kenet tahansa, vain ilmestymällä paikalle.
Mulla on luonnostaan näyttävät hiukset, hyvin paksut ja hyvin vaaleat. Ne nyt ehkä lähinnä saa mut erottumaan joukosta.
joukosta voi erottua jättämällä eroilmoituksen
[quote author="Vierailija" time="28.10.2014 klo 10:46"]Mulla hyvä perse. Pikkulinnut laulo että alakerran harjottelijapojat kutsuu mua nimellä the Ass. :D
[/quote]
Itse en kyllä kehtaisi kehua tälläisellä. Onhan hyvä peba ihan kiva, mut noloa olis jos mut määriteltäis sen mukaan kuin jokin lihakimpale. Joo, olen tiukkis ja tosikko mutta silti.
[quote author="Vierailija" time="28.10.2014 klo 11:43"][quote author="Vierailija" time="28.10.2014 klo 10:46"]Mulla hyvä perse. Pikkulinnut laulo että alakerran harjottelijapojat kutsuu mua nimellä the Ass. :D
[/quote]
Itse en kyllä kehtaisi kehua tälläisellä. Onhan hyvä peba ihan kiva, mut noloa olis jos mut määriteltäis sen mukaan kuin jokin lihakimpale. Joo, olen tiukkis ja tosikko mutta silti.
[/quote]
Kuule näin kolmevitosena kahden lapsen äitinä olen todellakin tuosta iloinen.
Mulla ei ole tarvetta erottua joukosta mutta toivon tietysti, että löydän sellaiset ihmiset ympärille, joiden kanssa on samoilla aallonpituuksilla. Toivon siis erottautuvani vain niille, jotka ovat kiinnostuneet samoista asioista jne. Toisaalta minulla ei ole tarvetta ärsyttää ketään.