Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Taidan olla melko sekaisin...

Vierailija
13.06.2014 |

Mulla on ihan ok näköinen, lihaksikas, isokaluinen avopuoliso. Suhdetta 8v takana ja edelleen hyvä sekä virkeä seksisuhde. Ihan hirveästi en himoitse miestäni, mutta kun hommiin ryhdytään niin seksi on loistavaa. Ja sitä on useamman kerran viikossa.

 

Kuitenkin, kun harrastan omaa kivaa niin mieleen tunkeutuu väkisin eräs itseä 25 vuotta vanhempi mies joka ei ole edes älyttömän komea, mutta ah, niin hauska ja mukava sekä jollain tapaa äärettömän karismaattinen tapaus. Orgasmit tämän herran "kanssa" ovat jotain ihan käsittämättömiä... Miks hiivatissa pitää olla näin sekaisin, en kestä.

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
13.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Seksi seksi seksi kalu seksi mulukku seksi

 

Äärettömän karismaattinen isokaluinen monimiljonääri on hakusessa Tuksullakin. Olette varmaan sielunsiskoja.

 

- Siis mä en oikeasti tajua teidän seksinjanoisten ajatuksenjuoksun tasoa, kun pitää tulla jonnekin AV:le avautumaan omista panohaluista, raportoida kaiken maailman limavanat, peräsuolet ja roiskeet ja kieriskellä vielä eritteissä oikein antaumuksella ainakin fantasioissa. Eikö teillä ole mitään rajaa sille mikä on sopivaa, yksityistä tai hyvän maun rajoissa?

Vierailija
2/7 |
13.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

aha

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
13.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvänen aika, kannattaisiko ehkä tutustua vähän siihen, miten ihmisen seksuaalisuus ja seksifantasiat toimivat, niin et ottaisi turhasta stressiä.

Vierailija
4/7 |
13.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

up

Vierailija
5/7 |
13.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No höh, mulla taas ajatuksissa pyörii itseä 15 vuotta nuorempi mies, ja se alkaa jo ahdistaa. Mä en ole mikään hyväksikäyttäjäpervo!

Vierailija
6/7 |
13.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No saahan sitä nyt fantasioita olla! Niin kauan kuin et tosielämässä petä puolisoasi ja pidät fantasiat omana tietonasi, anna palaa. Nauti tyttö, nauti! 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
14.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olin tänään fantasiaherran vieressä juomassa aamukahvia lähikiskalla. Voi luoja, kun sekoan jo hänen tuoksustaan. Joka ei siis ole mikään hajuste vaan ominaishaju :)

Siinä juttelimme ja heitimme vitsiä. Huvitti oikeen kun miehellä tuskin on mitään käsitystä näistä mun fantasioista :D ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä neljä