Mitä mieltä olet 32-vuotiaasta 4 lapsen äitistä?
Esikoinen 17-vuotiaana, nuorin 29-vuotiaana. Nuorimmaisella eri isä.
Kommentit (14)
Jos hoitaa lapsensa parhaan kykynsä mukaan niin ajattelen hyvää
Ajattelen että onpas saanut paljon aikaan. Itselläni tais olla kanssa neljä lasta tuon ikäisenä ja viides tulossa.
Tä? Mitähän tuosta nyt pitäisi ajatella? Ajattelisin että normi 32-vuotias.
[quote author="Vierailija" time="30.01.2014 klo 12:15"]
Esikoinen 17-vuotiaana, nuorin 29-vuotiaana. Nuorimmaisella eri isä.
[/quote]
Ajattelen, että ikävää kun jäi leskeksi/liittonsa kariutui.
Ajattelen vähän ehkä niinkin, että "sääli, jos halusi oikean suurperheen ja unelmat kariiutuivat siihen, että oli huono tuuri."
Onneksi olkoon ja kade olen. Hyvä ikä jos perhe on jo kasassa, nelikymppisenä on jo isot lapset ja elämää edessä.
Ajattelen, että siinäpä hukkaan heitetty elämä ja kävelevä ympäristökatastrofi.
En tiedä mitä ajattelen 32-vuotiaasta 4 lapsen äidistä, mutta tiedän, mitä ajattelen ihmisestä, joka ei osaa taivuttaa sanaa "äiti" oikein. Varsinkin kun on itse sellainen!
[quote author="Vierailija" time="30.01.2014 klo 12:31"]Onneksi olkoon ja kade olen. Hyvä ikä jos perhe on jo kasassa, nelikymppisenä on jo isot lapset ja elämää edessä.
[/quote]
Samaa mieltä!
Että jos ei osaa käyttää ehkäisyä niin silloin kannattais pitää jalat yhdessä...
Noilla tiedoilla oletan aika vahvasti, että on kouluttamatonta white trashia.
Täällä myös sama ikä ja lapsiluku.tosin mulla esikoinen 21vuotiaana. Ja kaikki samalle isälle.
Ei lasten määrän perusteella voi ihmisestä sanoa mitään. Millainen luonne sinulla on? Onko sinulla käytöstapoja? Käytkö töissä? Maksatko verosi? Oletko rehellinen ihminen?