Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Nyt livillä Sinkkulaivan miesvihaaja

Vierailija
05.04.2013 |

Huhhuh millaista miesvihaa ja seksismiä tuo ihminen oikein suustaan suoltaa. Onko ihme ettei ole löytynyt miestä, joka ensin "kieltäisi sukupuolensa" ja sitten voisi katsella josko tätä naista kiinnostaisi. Miksi tuo ihminen ei huomaa omaa seksismiään?? Miksi se sitten haluaa miehen eikä olla naisen kanssa? 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="05.04.2013 klo 22:13"]Miksi se sitten haluaa miehen eikä olla naisen kanssa?[/quote]

Syntipukiksi ja sylkykupiksi. Miesvihaaja kaataa kaiken paskan sen miehen niskaan, joka suostuu kyseisen naisen henkisen pahoinpitelyn kohteeksi. Ilmeisesti tarvitsee jonkun jota syyttää ongelmistaan.

Vierailija
2/3 |
05.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

hitsi, mikä ääliö

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katsoin vasta tuon lopun. Valitteli, että miehet eivät lähesty tarpeeksi. Ei ilmeisesti voi itse tehdä mitään muuta kuin istua perseellään ja odottaa miehen lähestymistä ja kyseisen herran "yrityksen" pisteytystä, tyypillistä.

Hyvä oli myös kommentti siitä miten voisi olla miehiä valkkaava neiti X napakympissä, mutta ei missään nimessä olisi siellä toisella puolella, josta mies voisi valita miellyttääkö hän vai miellyttääkö joku toinen nainen enemmän.