Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

No niin,mammat!

Vierailija
10.02.2006 |

Nyt aloitetaan yhdessä uusi harrastus:juoksu! Onko ketään innokkaita ja motivoituneita? Omasta taustasta sen verran, etten varsinaisesti ole koskaan juossut, mutta omaan suht´hyvän peruskunnon, kävelen kyllä aika paljon.

Pohjana itse käytän Kauneus ja Terveys-lehden puolimaraton-koulua, on varmaan joillekin tuttu? Minulle saa laittaa sähköpostia osoitteeseen: juoksijat@elisanet.fi kaikki jotka haluavat tulla mukaan " vertaistuekseni" . Porukalla on varmasti kivempaa ja kokemuksia vaihdella =))

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
10.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

" Harrasta mitä tahansa kestävyystyyppistä liikuntaa 3-4 kertaa viikossa,esim. joka toinen päivä. N.30-45 minuuttia kerrallaan tai se aika joka sujuu helposti ja mukavasti. Sopivia lajeja esim. hölkkä, sauvakävely, vesijuoksu ja pyöräily..."

Vierailija
2/3 |
10.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juoksu ei kyllä ole mulle uusi harrastus, mutta puolimaratonia en ole koskaan juossut.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
10.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli siitä neljä seuraavaa viikkoa menen ylempänä olevan ohjelman mukaan. Laita/laittakaa sähköpostia kaikki innostuneet, ties vaikka satutaan olemaan samalla paikkakunnalla ja muutenkin fiiliksiä miten on alkanut sujua. Lähettelen jatko-ohjelmaa vaikka sähköpostin kautta jos ei satu olemaan ko. lehtiä, mistä näkis. Ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi yksi