Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kokemuksia Minymon toppahaalareista?!

Vierailija
12.10.2012 |

Sain s.postiin viestiä, että ko. haalarit olisivat tarjouksessa eräässä nettikaupassa. Meillä ei ole ko. merkkiä koskaan ollut ja tämän vuoden toppapuku on vielä hankkimatta, joten kävinkin katsomassa ja mieleinen haalari löytyi.



Millainen mitoitus on? Minkäkokoinen 113cm pitkälle ja hoikalle lapselle? Kestääkö koko talven vähän rajummassakin käytössä?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
12.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ihan hyvä haalari oli, sopii minusta varsinkin eteläisen Suomen talveen koska on ohut (thinsulate -toppaus). Kuitenkin on teipatut saumat. Hyvä hinta-laatusuhde minusta. Koot ovat reiluja. Saa myös hyvin myytyä.

Vierailija
2/3 |
12.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja oli hyvä liikkua, kun ei ollut mikään tönkkö. Kovilla pakkasella laiton villahaalarin alle, 0-kelillä piti hyvin lämpöä.



Ennen kaikkea oli tosi kaunis haalari :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
12.10.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

missä nettikaupassa? Olen miettinyt hankkimista. Eikös ne ole kuitenkin edullisempia kuin esim ticket?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kaksi