Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Nyt vasta kun on yksinäinen, ymmärtää miten suuri voimavara rakkaus on :(

Vierailija
05.07.2012 |

Olen kohta kuukauden päivät ollut todella yksinäinen ja melankolinen, suorastaan masentunut. Ei ole ketään (aikuista), joka rakastaisi mua, odottaisi mua, olisi kiinnostunut minusta.

Eikä mulla ole ketää, jota rakastaa :(



Olo tuntuu kovin yksinäiseltä. Minä ainakin tunnustan, että kaipaan puolisoa, kumppania, rakastajaa! Olen ollut jo niin pitkään yksin, että tiedän tulevani toimeen omillani ja tiedän, että tämä puolison kaipuu ei johdu mistään sairaasta läheisriippuvuudesta.



Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
05.07.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja onnea rakkauden etsintään!



Itse olin samassa tilanteessa tooooodella kauan!! Asuin yksin 9 vuotta!!! Sinä aikana kohtasin vain alkoholisteja ja muuten inhottavia miehiä eikä pysyvää suhdetta syntynyt.

Mutta hyvää kannattaa odottaa! Löysin lopulta sen elämäni miehen ja nyt olen onnellisempi kuin koskaan. Ystäviä ei paljoa ole, mutta mies ja pari ystävää riittää hyvin.



Yritä löytää se rakkaus vaikka netistä, jos ei muualta löydy.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla