Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jumpassa kävijät onkin ihan tavallisia ja rumakroppaisia

Vierailija
14.05.2012 |

En yleensä käy jumpissa enkä yleisissä pukuhuoneissa, joten nyt kun kävin, yllätyin millaista porukkaa niissä käy. On selluliittia ja mahamakkaraa ja roikkotissiä. Ei yhtään sellaista kuin luulin! Kuvittelin, että näkisin fitness-tyyppisiä vartaloita. Olen pitänyt itseäni läskinä ja rumakroppaisena, mutta oma kroppani onkin ihan kaunis. Mikään ei roiku eikä sellu hylly.



Vaatteilla ihmiset saa peitettyä huonoja puoliaan aika hyvin.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minäkin yleensä uimahallissa ihmettelen, miten joidenkin miesten "haave" voikaan olla päästä naisten pukuhuoneisiin katselemaan. Itse koetan lähinnä tuijotella kaakeleita ja keskittyä itseni hoitamiseen mahdollisimman nopeasti pois paikalta. Yleinen näkymä ei ole mitenkään nätti.



Mitä ihmettä miehet naisissa näkevät?

Vierailija
2/2 |
15.05.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eikö ole lupa saada nauttia liikunnan hyvistä vaikutuksista? En tiennytkään, että liikunnan harrastaminen on tarkoitettu vain kroppaansa muokkaaville ja jo valmiiksi hyvän kropan omaaville.



Vinkki ap:lle, mitä rankempaan jumppaan menet, sitä enemmän siellä on suhteessa niitä hyväkroppaisia.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän viisi