Mitä adidas-dödöille on tapahtunut?
Mun paras dödö oli oranssikorkkinen adidas roll-on. Siinä oli ihana tuoksu ja se piti hien kurissa. Nyt se haisee epämiellyttävälle ja pettää. Onko muut huomanneet samaa?
Kommentit (7)
huonontua jo jotain 1-2 vuotta sitten. Muuttivat koostumusta jotenkin, siitä kirjoitettiin ihan lehdessäkin :D
Itse lähetin takaisin purkin kun olin käyttänyt jo vuosia ja yhtäkkiä alkoi hirveä kutina kun ostin uuden purtilon. Pahoittelivat, sanoivat että koostumusta on muutettu ja lähettivät Herbinaa tms tilalle.
HAssua muuten, että jotkut dödöt tosiaan lisäävät hajua!!! Itse ostin apteekista erisania tms. ja herranen aika mikä haju tuli!!
Harmi etten itse nähnyt siitä mitään juttua lehdissä vaan jouduin huomaamaan sen kun dödö poltti kainalot ruvelle (se sinivalkoinen adidas). Hitto että oli karmea kokemus, ennen mun suosikit oli se sinivalkoinen ja oranssi.
siihen tottuu liikaa ja alkaa siispä pettää. Dödöjä pitää vaihdella välissä.
no ei mitään dödöä voi käyttää kolmea purtiloa putkeen. siihen tottuu liikaa ja alkaa siispä pettää. Dödöjä pitää vaihdella välissä.
selittämään tähän ketjuun kun et tiedä mistä puhutaan?
Ihan outo haju tulee, melkein ku kissa olisi vaatteilleni kussu
Tuoksuton lilakorkkinen roll-on on pahempi kuin jos en laittaisi mitään. Kaameeta. Haisin 10min suihkun jälkeen kuin rekkamies, yök.