Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Seuraako kukaan muu tuota Tehdas-sarjaa? (ke tv2)

Vierailija
15.03.2012 |

Ihanan himmee sarja. Kesti eilen tovin muuten hoksata, että johtajan sihteeri oli se Puhtaat, valkeat lakanat-sarjan Irene Raikas (Emilia Pokkinen). Mutta siis ihana sarja. Ja ootan, että sen alkujakson trukkikuskille paljastuu, että kuka se niiden lapsien isukki oikeasti on :)

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me ollaan koko työporukka jääty koukkuun Tehtaaseen vaikkei se mikään ihan perinteinen sarja taidakaan olla. Eilinen osa missä yks tehtaan jäsen raivosi avioerosta työkavereille oli ihan huippu

Vierailija
2/4 |
05.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Paitsi tarina on hyvä, niin myös lavastus, puvustus ja meikkaus on viimeisen päälle. Juuri eilen areenasta katsoessani ihailin Seela Sellan olemusta, samoin Hannele Laurin näyttelemällä lääkärillä oli tosi hieno loft-asunto.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvät näyttelijät, eilinen jakso aiheutti ihanaa myötähäpeää.

Vierailija
4/4 |
05.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan erilainen sarja kuin muut. Ja tosi hyvä suomalaiseksi. :) Ihan eka jakso jäi multa valitettavasti kattomatta mutta muut olen kyllä katsonut.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä yhdeksän