Olisitko hyvä kaupan kassa ja miksi?
Minä en olisi.
Syy: olisin melkein kaikille ystävällinen, mutta limaisille setämiehille ja muille mahtailijoille en. Olisin siis epätasa-arvoinen ja osittain tyly.
Entä te?
Kommentit (6)
En usko että olisin. Perusilme on sellainen että kukaan ei varmaan uskaltaisi edes laittaa ostoksia hihnalle.
Olen myyjä, mieti sitä olenko huono vai hyvä, yli 10 vuotta ollut, ei ole limaisia setämiehiä näkynyt kun en mikään lumihiutale joka ei kestä pientä jutustelua
En ole transformer, eli aika huono olisin.
Erittäin huono. Aina olisi joku äijä vinkumassa, että tuolta en saa seksiä ja antakaa tuolle potkut. Aina olisi myös joku korruptoitunut ammattisavustaja, jonka työnä on savustaa ulos ja aiheuttaa potkut ja palkata valtiolle töihin. Lisäksi olen kömpelö käsistäni, rahan käsittely olisi hidasta ja käteni varmaan tärräisivät usein. Lisäksi perusilmeeni ei varmasti miellytä kaikkia eikä myöskäån puhetyylini eikä ulkonäköni.
Varmaan ihan paska. Paperitkin kysyisin jokaiselta K-18 tuotteita ostavaltakin ihan silkkaa uteliaisuuttani.
Olisin siideripissisten mielestä kun möisin papereita kysymättä, pelkällä herutuksella.