Missä kaikki himokkaat naiset?
Jatkuvasti puhutaan miten naiset kärsii seksin puutteesta parisuhteissa, mutta missä nämä naiset oikeasti ovat? Oman kokemuksen mukaan vuosi kaks jaksetaan peuhata, jonka jälkeen alkaa iltaisin väsyttämään ja särkemään päätä. Pahinta hommassa on, että aluksi kyllä mainostetaan miten seksi on kivaa, mutta totuus on toinen. Olis joskus kiva olla suhteessa se "haluttomampi mies" :)
Kommentit (3)
Omken kokemusten mukaan naisten kokema mielihyvä seksissä ei vaikuta määrään lisäävästi, joissain tapauksissa jopa vähentävästi, kun tyydytys on ollut halut täyttävä.
Vierailija kirjoitti:
Omken kokemusten mukaan naisten kokema mielihyvä seksissä ei vaikuta määrään lisäävästi, joissain tapauksissa jopa vähentävästi, kun tyydytys on ollut halut täyttävä.
No ei ole naistenkaan kokemukset sitten sun kanssasi olleet kovin kummoisia. Nyt alan pikkuhiljaa ymmärtämään, miksi moni palstamamma ei halua seksiä miehen kanssa. Hyvää seksiä haluaa aina lisää!
Oletko koskaan miettinyt, jos vika onkin sinussa eikä niissä naisissa? Tuskinpa olet, koska täällä kyselet. Mulla muuten on yksi tollanen himokas nainen. Mutta en olekaan ap:n kaltainen tumpelo sängyssä.