Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

IL: Jonilla käy aina flaksi, vaikka omien sanojensa mukaan "ei ole erityisen komea eikä suosittu"

Vierailija
17.05.2026 |

https://www.iltalehti.fi/suhteet/a/3787dc09-c47c-436f-bb6b-188274983b75

 

"Jonilla käy aina flaksi


Joni on ihan tavallinen suomalainen mies. Hän pukeutuu omantyylisiin vaatteisiin, eikä edes ole omien sanojensa mukaan "erityisen suosittu tai komea". Jostain syystä hänellä on silti aina ollut valtavasti vientiä naisten keskuudessa. Tinderiä Joni käytti kolme viikkoa, kun uusi tyttöystävä jo löytyi. Otimme selvää, miksi jotkut miehet ovat aina naisten suosiossa."

 

"- Yksi nainen lähestyi kesken työpäiväni työpaikallani, ja toinen taas oli jättänyt puhelinnumeronsa lapulla autoni tuulilasiin."

 

"35-vuotias Joni on ollut teinivuosista saakka lähes koko ajan parisuhteessa. Naisia on riittänyt, vaikkei mies ole varsinaisesti harrastanut deittailua. Aina hän ei ole edes hoksannut, että hänestä ollaan kiinnostuneita."

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla