Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

EBS-viesti ilmoittaa NESARA/GESARA-velan vapautuksesta kaikille maailman kansoille uudessa kulta-/omaisuusvakuudellisessa maailmanlaajuisess

Vierailija
25.04.2026 |

EBS-viesti ilmoittaa NESARA/GESARA-velan vapautuksesta kaikille maailman kansoille uudessa kulta-/omaisuusvakuudellisessa maailmanlaajuisessa kvanttirahoitusjärjestelmässä, joka on ottanut hallintaansa syvän valtion fiat-globaalin pankkitoiminnan. Tämän salaliittolaisen SWIFT-järjestelmä on varastanut Yhdysvaltain veronmaksajien rahoja vuodesta 1913 lähtien – presidentti Trump aikoi korvata kaiken tämän kansalle.

Armeija ilmoittaa myös, että olisi viisasta pitää ruokaa, käteistä ja välttämättömyystarvikkeita käsillä ainakin kymmeneksi päiväksi, kun joukkopidätyksiä tapahtuu ympäri maailmaa.

Yleisön turvallisuuden vuoksi lentokoneet, junat, internet, pankit ja pankkiautomaatit suljetaan ympäri maailmaa, eikä luotto-/pankkikortteja voi käyttää kolmen pimeyden päivän ja kymmenen paljastuksen päivän ajan.

Kolmen pimeyden päivän aikana kyberhyökkäykset tuhoavat pyhäkköpalvontapaikkoja ympäri maailmaa.

Kymmenen paljastuksen päivän aikana kaikkia pyydetään olemaan valitsemassaan paikassa viiden tunnin ajan joka päivä. Tuona aikana verkkosivusto yhdellä verkkokanavalla lähettää 22 kielellä ja 77 maassa television, radion ja internetin välityksellä dokumentteja siitä, mitä, milloin, missä, kuka, miksi ja miten kaikki tapahtui.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
25.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei se mikään salaisuus ole että trumppi ja epstein hommaili keskenään ties mitä, nussi samoja akkoja ja mellunkin epstein myi trumpille. Taisivat vahingossa tappaa pari kimulia ja niitä nyt etsitään Zorron mailta. trumpin peräreikä repesi kun pikkupoika potkaisi puupalikan sinne ja siitä saakka trumppi on vaippoja joutunut käyttämään

Vierailija
2/3 |
25.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lääkkeiden ottoaika, hopihopi!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
25.04.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

haluatko lisää tositarinoita trumpista, niitä saat kun spämmäät

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kolme viisi