Anaalia anaalia vaan, onko joku addiktoitunut peräreikään
Naisten pitäisi suostua kaikkeen mitä miehet haluaa, mutta naisten klitoriksiin ei suurin surmin tulis koskea, ja jos nainen saaa vain sen koskettelulla, on nainen turhake miehelle ja huono.
Kommentit (8)
Kyllä. Minulla on anaalifetissi. Mutta nuolen oikein mielelläni naisen klitorista orgasmiin asti vaikka joka kerta ennen pyllyn puolelle siirtymistä. M44
Sinä tunnut olevan addiktoitunut kyseiseen reikään, kun täällä siitä huutelet.
oliks jarisillanpää ja marcobjurström noissa hommissa työskennellessään vikinglinessä ??
Vierailija kirjoitti:
oliks jarisillanpää ja marcobjurström noissa hommissa työskennellessään vikinglinessä ??
Nainen joka ei nöyrästi antaudu peräkonttipalveluun saattaa hyvinkin jo pitää varamiestä ja jo ehkä harkitsee muuttamassa tämän kanssa yhteen. Nainen joka tähän pikku huomionosoitukseen antautuu, osoittaa että on varmasti miehensä nainen.
En pidä peräkonttipuuhista, erityiset lemun takia, mutta on se vakuuttavaa sekä söpöä, kun nainen nöyrästi tottelee, miehen ohjatessa naisen pikku kätöset tämän pakaroille ja sitten antaa käskyn levitä.
Erän kanssa kun sekstailtiin ja nussin sitä eri asennoissa ja sit se ratsasti itselleen orkun ja siitä pyöräytti sen nelinkontin käsillä sängyn päätyyn nojaten eli hieman pystyasentoon.tästä asennosta oli kiva työntyä peräsuoleen ja toinen käsi hieroi klitorista ja toinen puristele tissiä.samalla suuteli kaulaa ja suuta.sitten kun exällä alkoi orkku tulla toistamiseen ajoitin siemennesteen ruiskutuksen peräsuoleen simultaanisti. Olimme mol tyytyväisiä.
Etkö itse AP saa tässäkään asennossa orgasmia?
Vastauksena otsikon kysymykseen ja sen jälkeisen vuodatuksen ohittaen, kyllä.