Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mä saan mun nykyiseltä kaiken.En tyytynyt

Vierailija
28.11.2025 |

Mulle vähemmän ei ole enemmän, joko saan haluamani tai jätän. Mun äitini möi itseään ysärillä. Meillä juotiin ja tapeltiin. Opin valitettavasti jo 3 vanhana tunnistamaan milloin näillä kahdella oli herkkupäivä. Olen kyllä itsekin ollut yhdessä kulissiliitossa, ei kiitti enää.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se on niin ettei huonossa suhteessa kannata roikkua. Silti sitäkin on hyvä pitää mielessä, mitä itse tuo siihen suhteeseen. 

Mut joo, en jäis enkä ole jäänyt sellaseen, mikä ei palvele omaa hyvinvointia. Tällä hetkellä yksin, eikä haittaa. Mieluummin näin kuin tiristelemässä ja ärsyyntymässä.

Vierailija
2/2 |
28.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä taas en tyytynyt "ihan kivaan" ja hyvään suhteeseen vaan lähdin. Nykyään mulla on kaikin puolin aivan ihana ja edelleenkin hyvä ja turvallinen suhde ja olen niin onnellinen että uskalsin erota eksästä, olisin jäänyt parisuhteessa niin paljosta paitsi. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi yhdeksän