Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Saana on vaihtanut blogiosoitetta

Vierailija
09.10.2011 |

http://saanaparviainen.blogspot.com/



Olen järkyttynyt.



En voi sanoa muuta. Olen ollut koko päivän kovin kiireinen, tärkeitä tapaamisia ja töitä.



Kurkkasin blogiisi. Ja mitä siellä näinkään. En jaksa edes sanoa ääneen, luulen että kaikki ne ovat nähneet.



Se mitä sinne laitoit ensiksi, oli kauheaa. Pyysin sinua ottamaan sen kuvan pois. No sinä otit sen pois ja laitoit saman kuvan hieman peiteltynä. Pyysin taas ottamaan sen pois. Ja otithan sinä. Mutta mitään ilmoittamatta laitoit vielä jotain kamalempaa sinne.





Miten saatoit tehdä noin? Voitko alemmas minua enää vetää? En tiedä mitä tuolla saavutit, mutta ainakin onnistuit häpäisemään minut. Paljastit minusta kaiken ulkoisen koko Suomelle, kaikille joita se vähääkään kiinnostaa.



Mutta tiedätkös, minä en ajatellut paljastaa sinun salaisuuksiasi. Ei minulla kyllä sinusta mitään alastonkuvia olekaan, ei kuuluu harrastuksiini.



Joudun haastamaan sinut oikeuteen. Pistit pahimman kuvan taas blogiisi. Miksi, miksi, miksi häpäiset minua?

Ja uhkasit äskeisessä puhelussa antavasi minulle kunnon selkäsaunan julkaisemalla minusta kaikki kamalimmat ja paljastavimmat kuvat ja videot. Miksi yrität askel askeleelta tuhota minut?



Hyvää yötä kaikille.

Saana

Lähettänyt Saanaparviainen klo 14.42 27 kommenttia

Kohteen lähettäminen sähköpostitseBloggaa tästä!Jaa TwitteriinJaa Facebookiin

Linkit tähän tekstiin

Minäpä muutin tänne

Tervetuloa uuteen blogiini! Vanhahan löytyy sieltä osoitteesta www.saananblogi.blogit.fi, mutta tästä lähtien kirjoittelen tänne.



Nyt riittää taas uutta opeteltavaa, mutta lupaan että nyt tulee upeammat sivut kuin nuo edelliset! Täällä on näitä ominaisuuksia paaaljon. :)

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
09.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

naimisissa olevaksi sinkuksi. Voi elämä tätä tyttöä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme kaksi