En ymmärrä miksi olo menee näin huonoksi
Viime kuukausina mun olo on heitellyt tavalla jota en enää tajua.
Ei ole kyse vain väsymyksestä, vaan sellaisesta oudosta sumusta päässä.
Välillä tuntuu että jalat ei kanna kunnolla ja näkö menee sumeaksi pariksi sekunniksi.
Se ei tapahdu koko ajan, mutta kun tapahtuu, se pelottaa ihan oikeasti.
En tiedä onko tää stressiä, jotain fyysistä vai vaan mun oma pää, mutta en enää osaa suhtautua tähän normaalisti.
Onko kukaan muu kokenut jotain vastaavaa?
Kommentit (9)
Mitä nämä tällaiset oudot linkin sisältävät aloitukset on mitä viime aikoina on alkanut tulla? Onko ne tekoälygeneroitua?
Olin aktiivisesti vauvalla pitkän aikaa, tässä välissä oli parin viikon tauko kun piti elääkin ja nyt tuntuu, että kun tällä viikolla on roikkunut täällä tänne on alkanut ilmestyä ihan outoa vähän niinkun tekoälykamaa joka paikkaan. Aloituksia joissa on jotain suomalaisia opinäytetöiden tiivistelmiä, amerikkalaisen median artikkeleita jotka ei yleensä kiinnosta suomalaisia yhtään, geneeristä tekstiä jossa linkki joka ei tunnu liittyvän asiaan yhtään jne jne
Mikä tää homma on ja paheneeko se vielä?
anemia voi aiheuttaa mm myös tuota. peräpukamat vuotaa, menkat runsaat, muut sisäinen vuoto. veriarvot selvitä.
joku lääke-sivuvaikutus...
Miksi haluat keskustella oireistasi täällä palstalla, etkä lääkärisi kanssa, olisiko syytä varata aika tutkimuksiin, suhtaudutko oireisiisi vakavasti?
[minä vaan kysyn]
Verenpaineet, verensokerit, diabetes, sisäkorvan ongelma ja/ tai olet raskaana?
mulla auttoi kun kokoomuslainen pomoni ja persu esimieheni totesi että pitää ottaa itseään niskasta kiiinni ja mennä töihin. Sen jälkeen lenkille ja kirkkoon, Niin auttoi kummasti. Talkoo voimin tein ilmaiseksi viikonlopun töitä, niin helpotti.
Saako reseptiä sokerimunkeille?