Kaipaatko exää?
Kommentit (14)
En halua olla ystävä.En aio mennä mihinkään lasten juttuihin samaan aikaan,varaan oman ajan opevartteihin ym.Enkä liiku hänen kanssaa enää missään julkisesti.
En todellakaan kaipaa ja en ole nähny viimeseen 7 vuoteen kertaakaan. Meillä kaks yhteistä lasta. Jotka jo aikuisia.
koska olen sinkku. Niin on olo yksinäinen.
mutta ajoittain tunnen tosi surullisen kouraisun vatsanpohjassa tai sydänalassa. Meillä oli 2 yhteistä lasta ja mies kuoli nyt heinäkuussa.
Surkea horo ja juoppo, vois suksia helv*iin.
ja hän palaa mieleeni aina joskus, yksinäisinä hetkinä. Mietin millaista elämä olisi jos meistä olisi tullut pari. Se juttu jäi kesken, koska asiat menivät solmuun.
Nimenomaan sen hyviä puolia, niitä joita ei nykyisellä miehelläni ole. Ainoa vain, että niitä huonoja puolia oli niin paljon enemmän.
niin paljon, että pakollisten tapaamisten jälkeen voin fyysisesti huonosti.
tai sitten hänellä on asperger. On lasteni isä, mutta ei tapaa, ei maksa elareita, ei käy enää töissä, juo vaan.
En kaipaa sellaista miestä.
Joka kerta kun näen, niin olen onnellinen ettei olla enää yhdessä.
päivittäin kaipaan, vaikka onkin selkärangaton juoppo, joka ei halunnut edes tunnustaa lastaan omakseen. Karua, mutta kai sen asian kanssa joskus oppii elämään.
niitä, mitkä nyxältä puuttuu