Olisko teistä kiva koti, käykääs kattoon...
Kommentit (12)
Keittiö oli ihan kamala ja kaikki pinnat menis uusiks.
Olis, paitsi keittiön kaapit pitäis vaihtaa ja tapetit laittaa uusiks.
mutta mä tekisin kyllä täyden pintarempan, koska pinnat ei miellyttäneet vaikka ihan ok olivatkin. Joten sinänsä liian kallis, kun ei noin hyväkuntoista kannattaisi rempata.
Varsinkin tuo keittiö oli aivan ihana =)
En ikinä haluaisi asua tuolla tavoin paritalossa, seinänaapureina.
Keittiö oli ruma ja aikansaelänyt ja muutenkin menisi ihan kaikki pinnat uusiksi. En tykännyt, vanhan neidin sisustustyyli.
mutta mä joutuisin uusimaan keittiön kaapit ja suurimman osan tapeteista, myös vessa joutuis remonttiin
No jos ruokailutilan laskee omaksi huoneeksi, niin saa sen neljä huonetta, mutta mistähän sen viidennen voisi saada? Liian vähän kyllä makuuhuoneita, kun meillä on nyt 5h+k, niin siinä on jo neljä makuuhuonetta.
Enkä asuis noin kiinni autotiessä vaikka maksettais.
Musta oli ahtaan oloinen, sokkeloinen, ja mustakin oli vahvasti liioiteltua sanoa, että 4 - 5 h.
Tuo kamala ja sekalainen sisustustyyli häiritsi, että oli vaikea nähdä sen taakse. Mutta se mitä tapetteja, lattioita, keittiötä ja kylppäriä näki, niin eipä tosiaan miellyttäneet minuakaan.
joitain tapetteja uusisin. Mutta makkarien vähyys/toisen pienuus on pitkä miinus.
vähän uutta tapettia sinne tänne niin kelpais.