Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tykkäättekö että blogi käsittelee rajattua aihetta vai sitä sun tätä?

Vierailija
16.06.2011 |

Pohdiskelen tässä että avaisin sellaisen "elämäntapablogin", jossa olisi kaikkea taivaan ja maan väliltä, tai sitten pitäisikö laittaa ruokajutuille ihan oma blogi?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tai sitten korkeintaan kaksi eri aihetta yhden blogin sisällä, ehkä painottuen enemmän toiseen kuin toiseen. Satunnaiset off topic-postaukset ovat ihan ok, mutta kyllä se tietty teema on se, joka houkuttelee samasta asiasta kiinnostuneet lukijat sinne.



Tietysti, jos kirjoitat enemmän itsellesi ja lähipiirille, niin sitten voit tehdä ihan mitä tahansa.

Vierailija
2/3 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

että jaksaisin lukea pelkkää muoti / sisustus /ruokablogia. Kivoimpia ovat ne blogit, joissa lapsiperheen arki, työelämä, muoti ym ovat sopivana sekoituksena.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä luen monenlaisia blogeja. Toisissa keskitytään vaan käsitöihin, toisissa sisustukseen, toisissa lapsiperheen arkeen, ja toisissa vähän kaikkeen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi neljä