Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuinka nopeasti vastaatte ystävän sähköpostiin?

Vierailija
30.03.2011 |

Siis sellaiseen, jossa kysellään ihan vaan kuulumisia, ei sen kummempaa. Minä vastaan yleensä n. 2 päivän sisällä. Mietin vaan, kun kirjoitin sunnuntaina ystävälleni, eikä vieläkään ole vastannut. Hänellä ei ole lapsia, mutta voihan elämä (kai) silloinkin olla kiireistä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

maileihin heti. Kolmesti päivässä tarkastan amilit ja vastaukset lähtee samoin tein. Minulla ei ole aikaa roikuttaa keskeneräisiä asioita päivätolkulla vaan hoidan ne heti pois päiväjärjestyksestä.

Vierailija
2/3 |
30.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

ehkä on lukenut viestin ja ei ehtinyt vastaamaan ja sitten unohtanut asian. Juu kai se lapsettomankin elämä voi olla kiireistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
30.03.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleensa vastaan viesteihin melkein heti. joskus kay tosin niin, etta jos en ehdi hetimiten vastata unohdan koko jutun ja sitten joskus usean paivan paasta sattumalta havahdun (tai huomaan kysesisen viestin ) ja muistan vastata... tai sitten en.



Elama on...



Ps. Lapsettomillakin ystavilla voi olla hyvinkin kiireinen elama. Jos asia vaivaa, soitapa ystavalle ja kysele kuulumisia,

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kahdeksan